![H Γιώτα Νέγκα για δύο τελευταίες παραστάσεις στο Θέατρο Άλσος_zvoura.gr](https://www.zvoura.gr/wp-content/uploads/2023/01/Μικρό-Εξώφυλλο-Zvoura-1.png)
H Γιώτα Νέγκα για δύο τελευταίες παραστάσεις στο Θέατρο Άλσος
H Γιώτα Νέγκα, μετά από 7 sold out Παρασκευές στο Θέατρο Άλσος, συνεχίζει για 2 τελευταίες, συλλεκτικές παραστάσεις, την Παρασκευή 20 και 27 Ιανουαρίου.
Με αυθεντικές ερμηνείες και τραγούδια που έχουμε όλοι αγαπήσει, την χαρακτηριστική ερμηνεία της και την πληθωρική σκηνική της παρουσία, η Γιώτα Νέγκα κατάφερε να μαγέψει το κοινό στο Θέατρο H Γιώτα Νέγκα για δύο τελευταίες παραστάσεις στο Θέατρο Άλσος.
![H Γιώτα Νέγκα για δύο τελευταίες παραστάσεις στο Θέατρο Άλσος_zvoura.gr](https://www.zvoura.gr/wp-content/uploads/2023/01/2-1024x499.png)
Σε έναν υπέροχο χώρο στο κέντρο της Αθήνας, σε ένα πρόγραμμα διαφορετικό, προσωπικό μα και τόσο εξωστρεφές, η Γιώτα Νέγκα συστήνει κομμάτια του ερμηνευτικού της εαυτού που δεν είχαμε δει μέχρι σήμερα πλέκοντάς τα με τις υφές της που γνωρίζουμε και αγαπάμε. Ο Χατζιδάκις συνυπάρχει στην ίδια σκηνή με την Nina Simone και η Γιώτα Νέγκα εναλλάσσει τους χρόνους, τις συναισθηματικές διαθέσεις και τις καταβολές της δημιουργώντας έναν κοινό τόπο συνάντησης: εκεί που τα συναισθήματα γεννιούνται ελεύθερα!
Για 2 τελευταίες Παρασκευές.
Μην τη χάσετε!
![H Γιώτα Νέγκα για δύο τελευταίες παραστάσεις στο Θέατρο Άλσος_zvoura.gr](https://www.zvoura.gr/wp-content/uploads/2023/01/3-1024x499.png)
Θέατρο Άλσος – «Κρυφές Γωνιές»
Παρασκευή 20 & 27 Ιανουαρίου
Εισιτήρια: viva.gr
Συντελεστές
Νίκος Κατσίκης: Μπουζούκι / Ενορχηστρώσεις
Κώστας Νικολόπουλος: Κιθάρες / Ενορχηστρώσεις
Γιάννης Αγγελόπουλος (Γιαν Βαν): Τύμπανα
Κώστας Πατσιώτης: Μπάσο
Γιώργος Δούσος: Πνευστά
Βασίλης Μιχαηλίδης/Θράσος Αμπατζής: Επιμέλεια ήχου
Φίλιππος Τρέπας: Σχεδιασμός φωτισμού
Γιώργος Καλφαμανώλης: Φωτογραφία Αφίσας
Δημήτρης Μακαρατζής: Σχεδιασμός Αφίσας
Δημόσιες Σχέσεις / Επικοινωνία / Media: Ε. Τώρου – Μ. Μαγιάτης – Ε. Βλαχοπούλου
Digital Marketing: B2Square Content Creation & Digital Marketing
Διεύθυνση παραγωγής: Αθανάσιος Μαροσούλης, Menta Art Events
![H Γιώτα Νέγκα για δύο τελευταίες παραστάσεις στο Θέατρο Άλσος_zvoura.gr](https://www.zvoura.gr/wp-content/uploads/2023/01/1-1024x499.png)
Παραγωγή: Menta Art Events,
MK Group of Companies / Ηλίας Μαροσούλης, Άγγελος Κοταρίδης